ANASAYFA RNLER襤M襤Z KURUMSAL RET襤M ISIL 襤LEM (ISPM-15) S襤PAR襤 FORMU 襤LET襤襤M
   
• Kurumsal
 

1993 y覺l覺nda mobilya üretimi ile faaliyete ba臘layan firmam覺z 2008 y覺l覺nda kömür ve orman ürünleri sektöründe faaliyete balam覺 olup, 2013 y覺l覺 itibari ile de palet tesisini açarak üretime balam覺t覺r.

Firmam羸z en ileri teknoloji ile tam otomatik makina parkuruyla ve 1500 m2 kapal覺, 800 m2 aç覺k iletme alan覺yla müterilerimizin talep ettii standart ebat veya özel ebat ah臘ap palet imalatlar覺n覺 dünya standartlar覺na uygun 1.s覺n覺f malzeme ile yapmaktad覺r. Kurulduu y覺ldan bu yana teknolojik gelimeleri yak覺ndan takip eden Alpsoy Palet, kalitesi en üst seviyede tutarak bunu üretim safhas覺n覺n her aamas覺na entegre etmitir. Dayan覺kl覺 standartlara %100 uyumlu ürünleriyle Alpsoy Palet ithalat ve ihracat firmalar羸na, nakliyecilere ve bir çok farkl覺 sektörde firmaya hizmet götürüyor.

Misyonumuz
Mü臘terilerimiz, çal羸臘anlar羸m羸z ve tedarikçilerimiz ile dürüst ve güvenilir ili臘kilerin kuruldu簸u, onlar羸n beklentilerinin kar臘羸land羸簸羸 bir ortam olu臘turmak. Bilgi ve teknolojimizi sürekli geli臘tirerek, mü臘terilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmet sunmak.

Kalite Politikam覺z
Alpsoy Palet için kalite; müterinin gülen yüzüdür.
Kaliteyi bir yaam tarz覺 olarak benimser ve tüm faaliyetlerimizi buna uygun olarak yürütürüz.

 
 
Adres: K羹sget Sanayi Mah. 60334 Nolu Sk. No: 20 ehitkamil/Gaziantep
Tel : +90 (342) 239 00 97 Fax: +90 (342) 239 00 98 E-mail: info@alpsoypalet.com
© Copyright Alpsoy Palet